HİZMETLERİMİZ

Web Tasarım & Yazılım
Web Tasarım & Yazılım

Teknolojinin hızlı gelişimi ile birlikte kurumsal firmanızı internette tanıtacak bir websitesi gereklilik haline gelmiştir. Sizin isteklerinizi temel alarak, firmanızın ihtiyacına yönelik responsive web tasarımları yapıyoruz. Web tasarımlarınızı teknolojik standartlara uygun ve mobil uyumlu olarak k...

Mobil Uygulama
Mobil Uygulama

Teknolojinin hızlı gelişimi ile birlikte mobil teknoloji bir parçamız olmaya başlamıştır. Firmanızın ihtiyaçları doğrultusunda sizi bu alanda en iyi temsil edebilecek Android ve IOS uygulamaları kodluyoruz. Uygulamalarımızı tüm platformlarda çalışacak şekilde React Native ile yazıyoruz....

Logo - Grafik Tasarım
Logo - Grafik Tasarım

Firmanızı en iyi temsil edecek logo tasarımı, afiş, reklam tasarımı, broşür, menü tasarımı, sosyal medya vb. tasarımları en profesyonel şekilde yapıyoruz.

Kurumsal Kimlik
Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik genel tanımıyla, pazarlamada bir kurumun görünen yüzüne verilen addır. Firmanızı internet ortamında ve fiziksel ortamda en profesyonel şekilde temsil edecek kurumsal kimlikler tasarlıyoruz.

Özel Yazılımlar
Özel Yazılımlar

Firmanızın istekleri doğrultusunda teknolojik trendlere uygun ve güncel özel yazılımlar geliştiriyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi
Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya hesaplarınızı profesyonel bir şekilde yönetiyoruz. Sayfalarınızı özel günler ile ilgili görsellerle destekleyerek sosyal ağlarda öne çıkmanıza yardımcı oluyoruz.

Sanal Gerçeklik
Sanal Gerçeklik

Hayalinizdeki sanal gerçeklik uygulamalarını isteğinize uygun güncel teknolojilerle yapıyoruz.

3D Modelleme
3D Modelleme

Bina, heykel, insan modelleme farketmez. Aklınızdaki fikirlerin üç boyutlu halini bilgisayar ortamında modelliyoruz.